Monitory AOC Gaming

Nowe monitory AOC do Gamingu!!!czytaj więcej

Intel Extreme Masters 2018

TEK IT i Alsen Team czeka na Was !czytaj więcej

Trust Gaming.

Profesjonalny sprzęt dla Graczy.czytaj więcej

Nowe dyski SSD!

Crucial niezawodne dyski SSDczytaj więcej

Firma TEK IT – sprzedaż i naprawa urządzeń elektronicznych w Grodzisku Mazowieckim

Serdecznie witamy na stronie firmy TEK IT specjalizującej się w usługach informatycznych.

W dzisiejszych czasach właściwie każdy korzysta z jakiegoś urządzenia elektronicznego. Urządzenia elektroniczne służą zarówno do pracy, jak i komunikacji ze światem. Jest elementem zabawy i rozrywki. Jednak są momenty, gdy nagle laptop, bądź telefon odmawiają posłuszeństwa. Nawet najlepszy sprzęt może ulec awarii. Wtedy z pomocą przychodzi firma TEK IT. Jeżeli potrzebujecie Państwo szybkiej i profesjonalnej obsługi informatycznej – trafiliście w idealne miejsce. Nasza firma zajmuje się różnego rodzaju naprawami urządzeń elektronicznych. Dodatkowo oferujemy również ich sprzedaż i serwis. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, w swojej ofercie posiadamy również terminale płatnicze, kasy fiskalne i oprogramowanie. W trosce o zadowolenie każdego, kto potrzebuje naszej pomocy w zakresie usług informatycznych – działamy również w niestandardowych porach. U nas można naprawić komputer czy telefon również w dni wolne od pracy, a także w godzinach nocnych. Posiadamy wiele lat doświadczenia, dzięki czemu niestraszne nam żadne usterki. Rzetelnie ocenimy potencjalne koszty naprawy oraz czas jej trwania.

Naszą specjalnością jest również serwisowanie komputerów, drukarek, telefonów, smartfonów, etc. Zajmujemy się także serwisem produktów Apple, więc chętnie pomożemy Ci także w kwestii „jabłek”.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo różnego rodzaju promocje i nowości.

Dla osób, które nie są z okolic Warszawy – dużym udogodnieniem może być nasz sklep on-line.

Doświadczenia, a także profesjonalizm i szybkość wykonywanych usług składają się na zadowolenie naszych klientów, a na tym właśnie zależy nam najbardziej.

Zaufali nam

facebok